Osprey Hibiscus Shorty Toddler Wetsuit 3mm - Pink - UV protection

Beschermt peuters en baby’s tegen kou en UV-stralen, biedt extra warmte en comfort tijdens watersportactiviteiten. Beschikbaar in verschillende maten voor kinderen van verschillende lengtes en gewichten.

This product is currently out of stock and unavailable.

✉️ Ordering at LongboardCenter = Personally arranged

I'm Hugo - owner of LongboardCenter.eu. Everything you order here, I pack and ship myself from Mijdrecht. Order before 17:00? Then I will send it the same day and you will receive it tomorrow!

Any questions? Then you get to speak to me in person. No chatbot, no queue. 30-day return period. Safe payment. No hassle.

→ Just fine.

Osprey Hibiscus Shorty Toddler Wetsuit 3mm - Pink - UV protection
Osprey Hibiscus Shorty Toddler Wetsuit 3mm - Pink - UV protection

Introduceer je Kleintje aan Waterplezier met het Osprey “Hibiscus” Peuter & Baby Wetsuit

Introduceer je kleintje aan de vreugde van wateractiviteiten met de Osprey “Hibiscus” Peuter & Baby Wetsuit. Dit charmante roze wetsuit, versierd met een hibiscus bloemenpatroon, is niet alleen stijlvol maar biedt ook essentiële bescherming tegen de zon en kou, ideaal voor onvergetelijke dagen aan het strand of in het water.

Key Features:

  • Superieure UV Bescherming: Biedt SPF 50+ bescherming om de gevoelige huid van je kind te beschermen tegen schadelijke zonnestralen.
  • Aangepaste Warmte: 3mm neopreen op het lichaam en 2mm onder de armen voor een uitgebalanceerde warmte en bewegingsvrijheid.
  • Ease of use: Dankzij de rits aan de voorkant kunnen ouders hun kinderen gemakkelijk aan- en uitkleden zonder gedoe.
  • Zacht en Duurzaam: Gemaakt van kwalitatief nylon en rubber met ademende Flatlock naden voor comfort dat lang meegaat.
  • Designed for Comfort: Een lage kraag voorkomt schuren, terwijl het ergonomische ontwerp zorgt voor een perfecte pasvorm en comfort.
  • Veelzijdige Bescherming: Ideaal voor gebruik in het water en als zonnebeschermende kleding in de tuin of het park.

Maten Beschikbaar:

  • Age 1: Suitable for Length 80-90 cm & Weight 11-13.5 kg
  • Age 2: Suitable for Length 90-100 cm & Weight 13.5-16 kg

Waarom de Osprey “Hibiscus” Wetsuit Kiezen?

Deze wetsuit biedt niet alleen bescherming tegen de elementen maar stimuleert ook de waterpret bij de allerkleinsten. Het “Hibiscus” design is vrolijk en uitnodigend, waardoor het een favoriet zal worden bij zowel ouders als kinderen. Of het nu gaat om spetteren in het zwembad, surfen aan het strand of spelen in de tuin, deze wetsuit staat garant voor veiligheid en plezier.

Place Your Order Now:

Bereid je voor op een zomer vol waterpret met de Osprey “Hibiscus” Peuter & Baby Wetsuit. Bied je kind de bescherming die het nodig heeft om veilig en met plezier het water te verkennen. Bestel vandaag nog en maak je klaar voor eindeloos plezier in de zon!

Additional information

Brand: No selection

Osprey

Colour: No selection

Pink

Target: No selection

Girls

Size: No selection

Age 1, Age 2